Nachádzate sa tu

academy

Pricewise Academy

1 Day Academy

Zaujala Ťa práca Pricewise a chceš sa dozvedieť viac z tém, ktorým sa prednášky z marketingu nevenujú? Pricewise Ti ponúka vlastný vzdelávací program “1 Day Academy”!

Počas jedného pracovného dňa budeš spolu s vybranými účastníkmi pracovať na skutočných a relevantných biznis úlohách a výzvach z praxe konzultanta. Cvičenia budú striedať odborné vysvetlenia s feedbackom od skúsených konzultantov, ktorí s Tebou zdieľajú svoj pohľad na aktuálne marketingové témy. Účastníci 1 Day Academy na konci dňa získajú certifikát o absolvovaní.

Chceš zažiť 1 Day Academy a zistiť ako vyzerá práca konzultanta, zlepšiť si svoje schopnosti v praxi a získať feedback od senior konzultantov? Pošli nám svoj životopis ešte dnes s krátkou správou, prečo by si sa mal dňa zúčastniť akurát Ty.

Najbližšia 1 Day Academy: 20.11.2015

Pozor, počet miest je obmedzený! Aby sme zabezpečili osobnejší prístup a priateľskú atmosféru, dňa sa môže zúčastniť maximálne 12 osôb. Z tohto dôvodu budeme záujemcov selektovať a pozývať len tých, ktorí majú silnú motiváciu sa dňa zúčastniť.

Mám záujem
o 1 day academy

Skutočne skvelý spôsob ako stráviť deň, keď chceš na sebe pracovať a niekam to dotiahnuť a nie iba v oblasti marketingu. Výborná príležitosť ako sa stretnúť s praxou a získať mnoho potrebných skúsenosti v krátkom čase…lepšie raz zažiť ako stokrát počuť. V Pricewise je tím skvelých mladých šikovných príjemných a inšpirujúcich ľudí…vďaka že toto robíte je to super.

Natália J.

Napíš diplomovku, ktorá zaujme

Univerzity vo svojich smerniciach povoľujú študentom mať externého oponenta, ktorý po súhlase vedúceho záverečnej práce dodá oponentské hodnotenie. Externý oponent Ti dá pohľad z praxe a pri obhajobe práce na štátniciach získa Tvoja práca vyššiu váhu. Konzultáciu zabezpečí jeden z expertných konzultantov Pricewise v rozsahu minimálne 2 x 2 vyčerpávajúce hodiny.
Ak si sa rozhodol urobiť výnimočnú DP na témy spojené s marketingom či biznis inováciami, radi Ti poskytneme konzultáciu alebo oponentúru.

Čo presne dostaneš?

  • Pohľad z praxe – stručné hodnotenie a feedback na prínos diplomovej práce
  • Expertný feedback na návrh hypotéz a otázok, ale i spôsob ich overovania, získavania odpovedí
  • Odporúčanie na vhodnú literatúru – príp. dokonca literatúru požičiame!

V prípade záujmu zašli návrh témy a skúmané otázky na adresu office@pricewise.sk. Ak nás Tvoja téma a prístup zaujme, radi si s Tebou dohodneme stretnutie a poradíme Ti ako ďalej. Vyhradzujeme si právo nereagovať, ak nás téma nenadchne>

Konferencie a ďalšie podujatia

V priebehu roka organizujeme alebo vystupujeme na viacerých podujatiach aj priamo na vysokých školách. Počas týchto podujatí sa naučíš viac o kvantitatívnom marketingu, Pricewise a iných zaujímavých témach.